23 مهر 1399

فراخوان بیست و یکمین پرسش مهر

مولف: چهره گشا   /  دسته: اخبار مدرسه - فرهنگی و هنری - آموزش - پرورشی   /  رتبه دهید:

فراخوان بیست و یکمین  پرسش مهر

بیست و یکمین پرسش مهر مطرح‌شده با عنوان "فرزندانم، برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی‌ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنید؟ " از طرف رئیس‌جمهور مطرح شد.

در راستای تأکید بر استمرار اجرای پرسش مهر باهدف ارتقای سطح آگاهی، پرورش روحیه مشارکت‌جویی و پرسشگری، آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه اعتمادبه‌نفس و خودباوری که در سطح دانش آموزان سراسر کشور و مدارس ایرانی خارج از کشور و فرهنگیان و کارکنان آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود، بر همین اساس شیوه‌نامه اجرایی بیست‌ویکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری به ادارات کل استان ابلاغ شد.

بر اساس این شیوه‌نامه، عناوین و رشته‌های این فراخوان درزمینه‌های فرهنگی (رسانه و فضای مجازی، ادبی) و هنری (تجسمی، نمایشی - فیلم کوتاه و آوایی) می‌باشد و تمام دانش آموزان دختر و پسر در همه دوره‌های تحصیلی به‌جز دوره اول ابتدایی و معلمان کلیه دوره‌های تحصیلی شاغل در آموزش‌وپرورش، همکاران فرهنگی و معلمان مدارس غیردولتی که در سال جاری شاغل هستند، می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

شایان‌ذکر است دانش آموزان و فرهنگیان می‌توانند با ثبت‌نام و ارسال اثر از طریق سامانه در قالب رشته‌ها و گرایش‌های مختلف این جشنواره با خلق آثار فرهنگی و هنری تا ۳۰ آذر ۹۹ به سؤال رئیس‌جمهور پاسخ دهند. کنگره ملی بیست‌ویکمین پرسش مهر در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

 

 

در رشته های:
 🔴 ادبی:
     ( شعر، داستان کوتاه، سخنوری)، 
🔴رسانه و فضای مجازی:
    ( وب نوشت و ...)،
🔴 هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه:
    ( فیلم کوتاه ، مستند، پویانمایی و....)، 
🔴 هنرهای دستی و تجسمی:
   ( خوشنویسی، نقاش خط، کاریکاتور، طراحی و نقاشی و ....)

 
 
مهلت ارسال آثار:
دانش آموزان: ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۹
فرهنگیان :۱۵ دی ماه ۱۳۹۹

تعداد مشاهده (50)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مطلب "فراخوان بیست و یکمین پرسش مهر"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
 
نقشه سایت