اساتید گروه های پژوهشی  
 
 
 
 
 
 
 
         *هوافضا*        
   
    نام استاد: صادقی
    
 

    سوابق تحصیلی:

  • فارغ التحصیل رشته مهندسی هوافضا - مقطع کارشناسی - دانشگاه صنعتی امیرکبیر
  • فارغ التحصیل رشته مهندسی هوافضا در گرایش آیرودینامیک - مقطع کارشناسی ارشد - دانشگاه صنعتی امیرکبیر
  • تسلط کامل به زبان انگلیسی

    سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:

  1. مدیریت بخش آموزش مجموعه مهندسی پرومک  
  2. همکاری با بیش از 40 مرکز آموزشی در تهران
  3. بیش از 50 عنوان رتبه های برگزیده در مسابقات کشوری هوافضا
  4. کسب عنوان برتر نوآوری در جشنواره ملی حرکت و کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال91
  5. 4 دوره سرپرست برگزاری مسابقات کشوری هاورکرافت دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 
   *رباتیک*             
     نام استاد: رفیعی
     

      سوابق تحصیلی:

       کارشناس الکترونیک

 

      سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:

    *  دریافت لوح تقدیر از وزیر آموزش و پرورش جناب آقای دکتر فانی به عنوان دبیر نمونه کشوری و به نمایندگی از مدارس غیر دولتی در سال ۱۳۹۵
    1ـ کسب مقام سوم سوپر تیم مسابقات ربوکاپ جهانی 2015 چین در بخش ربات امدادگر الف Rescue_Line_Pri
    2 ـ کسب مقام اول مسابقات ربوکاپ جهانی 2015 چین در بخش Best Presentation
    3 ـ کسب مقام اول قهرمانی مسابقات ربوکاپ جهانی 2014 برزیل در بخش ربات امدادگر الف Rescue_A_Pri
    4 ـ اولین و تنها تیم دانش آموزی ایرانی که توانسته است  در بخش Individual افتخار آفرینی کند.
    5 ـ کسب مقام اول مسابقات ربوکاپ جهانی 2014 برزیل در بخش Mechanical Design
    6 ـ کسب مقام اول مسابقات پژوهشسرا منطقه ۳ تهران در بخش ربات مسیریاب پسران ۱۳۹۵
    7 ـ کسب مقام اول مسابقات پژوهشسرا منطقه ۳ تهران در بخش ربات چند کاره پسران ۱۳۹۵
   8 ـ کسب مقام دوم و سوم مسابقات پژوهشسرا منطقه ۵ تهران در بخش ربات مسیریاب پسران ۱۳۹۵
   9 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی مسابقات بین المللی ایران اپن ۲۰۱۶ در بخش ربات Rescue_A_ Pri
  10 ـ کسب مقام اول قهرمانی در پنجمین دوره از مسابقات سلام کاپ در بخش ربات امدادگر ۱۳۹۴
  11 ـ کسب مقام اول دوم و سوم مسابقات پژوهشسرا منطقه ۵ تهران در بخش ربات مسیریاب پسران ۱۳۹۴
  12 ـ کسب مقام اول قهرمانی مسابقات بین المللی ایران اپن ۲۰۱۵ در بخش ربات Rescue_A_ Pri
  13 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی مسابقات بین المللی ایران اپن ۲۰۱۵ در بخش ربات Rescue_A_ Pri
  14 ـ کسب مقام سوم مسابقات بین المللی ایران اپن ۲۰۱۵ در بخش ربات Rescue_A_Sec
  15 ـ کسب مقام اول قهرمانی در مسابقات کشوری دهمین جشنواره تبیان در بخش رباتیک (دوره اول متوسطه) ۱۳۹۴
  16 ـ کسب مقام اول قهرمانی در چهارمین دوره از مسابقات سلام کاپ در بخش ربات امدادگر ۱۳۹۳
  17 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی در چهارمین دوره ازمسابقات سلام کاپ در بخش ربات امدادگر ۱۳۹۳
  18 ـکسب مقام اول قهرمانی مسابقات پژوهشسرا های کل تهران در بخش ربات مسیریاب دختران ۱۳۹۳
  19 ـ کسب مقام اول قهرمانی مسابقات بین المللی ایران اپن ۲۰۱۴ در بخش ربات امدادگر Rescue_A_ Pri
  20 ـ کسب مقام اول قهرمانی مسابقات منطقه ۳ در بخش ربات مبارز دختران ۱۳۹۳
  21 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی مسابقات منطقه ۳ در بخش ربات مسیریاب ۱۳۹۳
  22 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی مسابقات پژوهشسرا های کل تهران در بخش ربات جنگجو دختران ۱۳۹۳
  23 ـ کسب مقام اول قهرمانی در مسابقات کشوری نهمین جشنواره تبیان در بخش رباتیک ۱۳۹۳
  24 ـ کسب مقام اول برترین سمینار در مسابقات کشوری نهمین جشنواره تبیان ۱۳۹۳در بخش فنی مهندسی
  25 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی در سومین دوره از مسابقات سلام کاپ در بخش ربات مسیریاب دختران ۱۳۹۳
  26 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی در سومین دوره از مسابقات سلام کاپ در بخش ربات امدادگر دختران ۱۳۹۳
  27 ـ کسب مقام اول و سوم مسابقات فستیوال سرای دانش در بخش رباتیک ۱۳۹۲
  28 ـ کسب مقام اول قهرمانی منطقه ۳ تهران در بخش ربات مسیریاب
  29 ـ کسب مقام دوم نایب قهرمانی مسابقات رباتیک شیراز مدارس سما در بخش ربات مبارز
  30 ـ لوح تقدیر از آموزش و پرورش منطقه ۴ در سال ۱۳۹۱
  31 ـ لوح تقدیر از آموزش و پرورش منطقه ۴ در سال ۱۳۸۸
   32 ـ دانشجوی برتر پژوهشی در سال 1385

 

      *طراحی صنعتی*       

 

   نام استاد: صانعی

 

      سوابق تحصیلی :

    کارشناس ارشد طراحی صنعتیگرایش طراحی پایدار ؛ دانشگاه هنر تهران 

    کارشناسی طراحی صنعتی ؛ دانشگاه آزاد تهراندانشکده هنر و معماری

    کاردانی فیزیک کاربردی ؛ دانشگاه تربیت معلم تهران

    سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:

  1.  دبیرستان دخترانه فرزانگان 1 تهران - سازمان استعدادهای درخشان - منطقه  6 آموزش و پرورش شهر تهران - مدرس پژوهشگرایش خلاقیت و طراحی صنعتی
  2.  مشاور پروژه های دانش آموزی برتر مسابقات فرزکاپ بخش طراحی صنعتی
  3.  دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران - سازمان استعدادهای درخشان - منطقه 1 آموزش و  پرورش شهر تهران - مدرس پژوهشگرایش خلاقیت و طراحی صنعتی.
  4.   تدریس روش های خلاقیت در زمینه ی طراحی سازگار با محیط زیست و توسعه پایدار در زمینه های  معماری و طراحی مبلمان شهری
  5.  مشاور پروژه های دانش آموزی راه یافته به جشنواره خوارزمی مرحله کشوری- گرایش طراحی صنعتی ومعماری.
  6.  دبستان نور علویمنطقه 4 آموزش و پرورش شهر تهران - مسئول گروه پژوهش و خلاقیت
  7.  دبیرراهنمای پروژه ی برگزیده در نهمین و یازدهمین جشنواره دانش آموزی تبیان بخش سمینار گرایش هنر و معماری
  8. دبیر راهنمای پروژه ی برگزیده در نهمین و دهمین و یازدهمین جشنواره دانش آموزی تبیان بخش غرفه گرایش هنر و معماری
  9. تدریس روش های خلاقیت در زمینه ی طراحی سازگار با محیط زیست و توسعه پایدار 
  10. تدریس روش تحقیق و نگارش مقاله پژوهشی در سطح دانش آموزی
  11. دبیر راهنمای پروژه ی برگزیده در دهمین جشنواره دانش آموزی تبیان بخش سمینار گرایش هنر و معماری
  12. دبیرستان دخترانه علوم نو - منطقه ۳ آموزش و پرورش شهر تهران مدرس پژوهش گرایش معماری و طراحی صنعتی
  13. تدریس روش های خلاقیت در زمینه ی طراحی سازگار با محیط زیست و توسعه پایدار گرایش طراحی صنعتی و معماری
  14. مشاور پروژه های دانش آموزی راه یافته به جشنواره خوارزمی مرحله کشوری- گرایش طراحی صنعتی و معماری.
  15. گروه پژوهشی سلیم دپارتمان معماری - مدیر اجرایی کارگاه های آموزش معماری پایدار  اجرا شده در مجموعه مدارس سلام
  16. دبیرستان سلام شعبه فرمانیه )دخترانه(- منطقه 1 آموزش و پرورش شهر تهران 
  17. مدرس خلاقیت و تدوین طرح درس و جزوات آموزشی خلاقیت به سفارش گروه پژوهشی مدارس سلام 
  18. تدریس روش تحقیق و نگارش مقاله پژوهشی در سطح دانش آموزی 
  19. مشاور پروژه ی دانش آموزی برگزیده در هفتمین جشنواره دانش اموزی تبیان در بخش غرفه زمینه طراحی مبلمان شهری
  20. مشاور پروژه دانش اموزی برگزیده در اولین مسابقات دانش اموزی سازمان زیبا سازی شهرداری تهران 
  21. مشاور پروژه های برگزیده در اولین و دومین دوره مسابقات سلام کاپ )معماری و طراحی صنعتی(
  22. داوری هفتمین جشنواره دانش آموزی تبیان در بخش معماری ؛ طراحی صنعتی 
  23. خانه ریاضی منطقه 6 آموزش و پرورش شهر تهران 
  24. تدریس روش های خلاقیت در زمینه ی طراحی سازگار با محیط زیست و توسعه پایدار در گرایشطراحی صنعتی )مبلمان شهری و بسته بندی)
 

 

 

    *میکروفلوئیدیک*       

 

     نام استاد:  آجورلو

    سوابق تحصیلی: 

    تحصیلات مقطع کارشناسی: فیزیک- دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

    تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد: فوتونیک- دانشگاه شهید بهشتی

     سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:

    کسب رتبه دوم دانشجویی در بین دانشجویان کارشناسی فیزیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیر ورودی سال 1388

 

   *شیمی*                 

 

  نام استاد:  دکتر دائمی

 

 سوابق تحصیلی: 

مقطع کارشناسی : شیمی محض، پردیس علوم دانشگاه تهران (1389، معدل: 17/63)

مقطع کارشناسی ارشد : علوم و تکنولوژی پلیمر، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران (1391، معدل: 17/71)

مقطع دکتری : مهندسی صنایع پلیمر، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران (1395، معدل: 19/75)

 سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:

  1. استادیار گروه مهندسی سلول پژوهشگاه رویان
  2. کسب رتبه دوم در زمینه پژوهش‌های بنیادی هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی (سال 1394)
  3. کسب رتبه اول در نخستین جشنواره ملی ایده­های زیستی (سال 1394)
  4. کسب رتبه اول در یازدهمین جشنواره ملی ایده‌های بر‌تر (سال 1393)
  5. کسب رتبه دوم در پنجمین جشنواره جوان ایرانی، فکر ایرانی (سال 1393)
  6. کسب رتبه برتر در بخش پوستر در نخستین جشنواره خلاقیت و نوآوری در مهندسی بافت (پژوهشگاه رویان، سال 1393)
  7. دانش‌آموخته برتر مقطع کارشناسی ارشد در دهمین جشنواره انتخاب دانش آموختگان برتر علوم و مهندسی پلیمر ایران (سال 1392)
  8. پژوهشگر برتر مقطع کارشناسی ارشد سال 1392 از سوی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران-شمال (دانشگاه آزاد اسلامی)
  9. رتبه اول دانشجویان مقطع دکتری ورودی سال 1391
  10. پذیرش در مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته مهندسی پلیمر با استفاده از شرایط استعدادهای درخشان سال 1391
  11. دانشجوی ممتاز مقطع کارشناسی ارشد پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
  12. رتبه 10 آزمون کارشناسی ارشد سال 1389
  13. دانشجوی ممتاز و رتبه دوم مقطع کارشناسی دانشگاه تهران
  14. نفر دوم المپیاد دانشجویی شیمی قطب 1 و نفر سوم المپیاد دانش آموزی شیمی
  15. چاپ بیش از 20 مقاله در مجلات معتبر نمایه شده در ISI، علمی پژوهشی و علمی ترویجی
  16. چاپ 8 ثبت اختراع داخلی
  17. چاپ بیش از 30 مقاله همایشی و ...
 

 

   *زیست*                 Image result for ‫زیست‬‎

  نام استاد:  دکتر راعی

 سوابق تحصیلی:

 

کارشناسي زيست شناسي از دانشگاه تهران 

کارشناسي ارشد  زیست گرایش گیاهشناسی از دانشگاه تهران 

دکتری رشته زیست شناسی گیاهی- اکولوژی 

 

 سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:

 
  1. تدریس آزمایشگاه سیستماتیک گیاهی در دانشگاه تهران
  2. -تدریس دروس زیست شناسی و زمین شناسی در دبیرستانهای باقرالعلوم و مفید و بهار دانش
  3. تدریس  پژوهش زیست فرزانگان کرج
  4. همکار طرح ملی فلور رنگی ایران  
  5. ویراستاری ترجمه کتاب گیاهشناسی ریون
  6. شرکت در پانزدهمین همایش بین المللی زیست شناسی با ارائه پوستر
  7. شرکت در شانزدهمین همایش بین المللی زیست شناسی با ارائه پوستر
  8. چاپ مقاله در ژورنال باغ گیاهشناسی ایران با عنوان: بررسی آناتومیکی برگ پانزده گونه از سرده شیرخشت در ایران
  9.  بررسی تاکسونومیکی جنس شیرخشت در ایران
   *مکاسیستم*     
   
    نام استاد:  وثوق
 
 سوابق تحصیلی:
 
 
کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف
 
 سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:
 
 
  1. فعالیت در مرکز تکنولوژی و تجهیزات پزشکی بیمارستان امام خمینی به عنوان کارشناس طراحی 
  2. آشنایی با ماشین ابزار و ادوات کارگاهی و صنعتی
  3. قابلیت طراحی سیستم‌های کنترل هیدرولیک، نیوماتیک والکترونیک
  4. تسلط نسبتا خوب به زبان انگلیسی
 
    *IYPT*                   
 
  
    نام استاد: دکتر سالاری
 
 سوابق تحصیلی:
کارشناسی  فیزیک دانشگاه  صنعتی شریف با معدل 18.37
کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه  صنعتی شریف معدل18.89
دکتری فیزیک – دانشگاه صنعتی شریف معدل 18.04
 
سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:
 
  1. دبیر فیزیک – دبیرستان باکری – رباط کریم  / دبیر رسمی آموزش و پرورش  /دبیر ریاضی و قیزیک
  2. دبیر پژوهش فیزیک – فرزانگان 5 دوره دوم - تهران /  مربی طرح برگزیده ی جشنواره خوارزمی
  3. دبیر مسابقات IYPT – فرزانگان 5 دوره دوم - تهران / دو  نفر انتخاب شده برای مسابفات AYPT  در سال های 2013 و 2014 در کشور اتریش / یک نفر انتخاب شده برای مسابقات IYPT  سال 2014 در کشور انگلستان
  4. مربی تیم ملی مسابقات IYPT –  موسسه ی اندیشه های خلاق جوان آریایی
  5. داور مسابقات PYPT – موسسه ی اندیشه های خلاق جوان آریایی
  6. داور مسابقات کفا (کاپ فیزیک ایران) – تهران
  7. دستیار آموزشی  – دانشگاه سنعتی شریف – تهران
  8. رتبه 8 کنکور کارشناسی ارشد در رشته فیزیک
  9. رتبه 7 المپیاد دانشجوی فیزیک
  10. رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد در رشته فوتونیک
  11. عضو بنیاد ملی نخبگان
  12. عضو انجمن فیزیک ایران
  13. رتبه برتر ورودی کارشناسی وکارشناسی ارشد
   نام استاد: دانک 
 
 سوابق تحصیلی:
کارشناسی فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر
کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامدات دانشگاه علم وصنعت
 
سوابق اجرایی و افتخارات کسب شده:
 
  1. تدریس­ یار درس فیزیک مدرن در دانشگاه علم و صنعت ایران 
  2. دریافت جایزه­ی برترین پوستر در ششمین کنفرانس بین المللی نانوساختارها