آموزش الگوریتم و فلوچارت نویسی  
     
 
جشنواره تولید محتوا  
     
 
فصلنامه  
     
 
کتاب آموزش java  
     
 
کتاب برنامه نویسی به زبان C   
     
 
فناوری اطلاعات  
جلسه دانش افزایی توسط تیم فناوری دبیرستان با موضوع آزمون آنلاین

.

6 تاثیر هوش مصنوعی در زندگی آینده انسان
فناوری به سرعت در حال حرکت است. هوش مصنوعی (AI) را باید عرصه‌ی پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. هوش مصنوعی چندین دهه است که یک مفهوم جذاب از داستان‌های علمی تخیلی بوده است، اما بسیاری از محققان این مفهوم را به واقعیت نزدیک کرده‌اند.
در چند سال اخیر، دانشمندان در "یادگیری ماشین" پیشرفت‌هایی را با استفاده از شبکه‌های عصبی داشته‌اند که فرآیندهای عصبی واقعی را تقلید می‌کنند. این نوعی از "یادگیری عمیق" است که به ماشین‌ها اجازه می‌دهد تا آنها اطلاعات خود را بر روی یک سطح بسیار پیچیده پردازش کنند و کارهای پیچیده مانند تشخیص چهره را انجام دهند.
با پیشرفت تکنولوژی، می‌توان انتظار داشت که هوش مصنوعی روز به روز بر زندگی روزمره ما تاثیر بگذارد. در این مقاله ما 6 تاثیری را که هوش مصنوعی ممکن است بر آینده ما بگذارد بررسی می‌کنیم....

گوگل به دنبال قهرمانی فوتبال جهان با هوش مصنوعی
یادگیری تقویتی نوعی هوش مصنوعی است که روی اعمالی که باید در یک محیط انجام شود تا پاداش خاصی حداکثر شود، تمرکز می‌کند. البته فوتبال پیجیده‌تر از یک بازی دوبعدی مانند پونگ (Pong) است. در محیط فوتبال مجازی گوگل، عوامل هوش مصنوعی باید بازیکنان خود را کنترل کنند، یاد بگیرند چگونه پاس دهند و چگونه از دفاع طرف مقابل عبور کنند تا بتوانند گل بزنند........

برترین آنتی ویروس های جهان از دید متخصصان

هر کاربر اینترنتی ممکن است روزانه از چند دستگاه برای اتصال به اینترنت استفاده کند. درنتیجه حجم زیادی از اطلاعات اعم از اطلاعات شخصی، مالی و غیره از طریق این دستگاه‌ها جابجا خواهد شد.

با افزایش تهدیدهای امنیتی نظیر ویروس، بدافزار و غیره، کاربران باید از آنتی‌ویروس‌های قدرتمند برای مبارزه با این تهدیدها استفاده کنند. در بازار تعداد زیادی آنتی‌ویروس وجود دارد و بنابراین انتخاب بهترین آنتی‌ ویروس به یک چالش تبدیل ‌شده است.


هشدار درباره وجود حفره امنیتی در ویندوز
کاربران ویندوز مایکروسافت که سیستم‌عاملشان را به‌روز نکرده‌اند یا از نسخه‌های پشتیبانی نشده استفاده می‌کنند، درخطر حمله هکرهایی که از اختلالی به نام "بلوکیپ" استفاده می‌کنند، قرار دارند.

معرفی اپلیکیشن هایی برای اتصال گوشی های هوشمند به تلویزیون

 کاربران گوشی‌های هوشمند با بهره‌گیری از اپلیکیشن‌های مختلفی که به منظور اتصال دستگاه تلویزیون با گوشی هوشمند خود طراحی و برنامه ریزی شده‌اند، قادر خواهند بود تمامی محتوای موردنظر صفحه گوشی هوشمند خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون منزل خود تماشا کنند.

     
 
نقشه سایت